لوله اسپیرال هوا

لوله اسپیرال هوا را می‌توان با استفاده از ورق گالوانیزه ساخت که در این صورت به آن کانال اسپیرال گالوانیزه گفته می‌شود. یکی از قدیمی ترین کانال های انتقال هوا همین لوله های اسپیرال هوا هستند که سنتی ترین نوع آن محسوب می‌شوند.

استفاده از ورق های گالوانیزه در ساخت لوله اسپیرال هوا بسیار مهم است چون باعث می‌شود از نفوذ رطوبت، ورود حشرات موذی و عوامل آسیب رسان دیگر به کانال هوا جلوگیری شود. در نتیجه استفاده از ورق گالوانیزه باعث بالا رفتن مقاومت لوله اسپیرال هوا شده و عمر مفید آن را به طرز چشمگیری افزایش می‌دهد.

اگر با کانال های چهارگوش گالوانیزه آشنا باشید می‌دانید که لوله اسپیرال هوا یک شکل پیشرفته و کامل شده از آن است. اولین کانال انتقال هوایی که تولید شد و مورد استفاده قرار گرفت کانال های چهارگوش بودند که مشکلات زیادی داشتند. همین مشکلات باعث شد شکل پیشرفته ای از آن به اسم لوله اسپیرال هوا تولید شود که دیگر مشکلات کانال قبلی را نداشته باشد و بتواند کارایی بهتری از خود نشان دهد.

مهم ترین ویژگی لوله اسپیرال هوا گرد و دایره ای بودن آن است چون باعث می‌شود هوا در آن به راحتی و بدون اینکه ایجاد صدا کند منتقل شود. همین ویژگی باعث شده لوله اسپیرال هوا در بیمارستان ها مورد توجه قرار بگیرد.

همانطور که گفتیم در ساخت لوله اسپیرال از ورق گالوانیزه استفاده می‌شود. این ورق ها در ضخامت های مختلفی تولید می‌شوند که بستگی به نوع استفاده و کارایی لوله اسپیرال دارد. هم چنین شما بسته به نیازی که دارید می‌توانید متراژ لوله و سایز دهانه آن را نیز تعیین کنید.

برای اینکه از لوله اسپیرال هوا در کانال های تهویه استفاده کنید به یک سری قطعات و متعلقات دیگر نیاز دارید تا به شما در راه اندازی آن کمک کنند. لوله اسپیرال کالا تهویه برای فعالیت به این قطعات نیاز دارد بنابراین وجود آن ها بسیار ضروری است. این قطعه ها می‌تواند وسایل مختلفی باشد مثل تبدیل، سه راهی، زانویی، گسکت، دمپر، دریچه، رابط، بست و … . همه ی این قطعاتی که نامبرده شد به وسیله ی دستگاه های پیشرفته ای تولید می‌شوند بنابراین از کیفیت خوبی برخوردار هستند و بر حسب نیاز هر چقدر که درخواست شود در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می‌شوند. نکته اینجاست که تمام این قطعات در همه ی پروژه ها استفاده نمی‌شود بلکه هر پروژه متناسب با نیازی که دارد از این قطعات استفاده می‌کند.

امروزه در خیلی از فضاها لوله اسپیرال هوا به خاطر زیبایی ظاهری که دارد زیر سقف کاذب کار نمی‌شود بلکه به صورت رو کار آن را نصب می‌کنند به همین در بین رستوران ها و کافی شاپ ها یا فضاهایی که به دنبال طراحی خاص هستند بسیار محبوب شده است. در واقع آن ها از لوله اسپیرال هوا به عنوان وسیله ی تزئینی استفاده می‌کنند تا فضای خود را خاص و ویژه نشان دهند.

سرعت تولید لوله اسپیرال بسیار بالاست به همین دلیل می‌توان در مدت کمی تعداد زیادی از آن را تولید و استفاده کرد به همین خاطر می‌توانید به طرز چشمگیری در زمان هم صرفه جویی کنید.

طبق گفته های بالا لوله اسپیرال هوا می‌تواند یک کانال انتقال هوای بسیار مقرون به صرفه با کارایی بی نظیر باشد چون هم در انرژی، هم در هزینه و هم در زمان مقدار قابل توجهی صرفه جویی می‌شود. در اغلب پروژه ها همه به این فکر هستند که هزینه ها را تا حد ممکن کاهش دهند و در زمان نیز صرفه جویی کنند به همین دلیل استفاده از اسپیرال برای کانال انتقال هوا بسیار پیشنهاد می‌شود. با استفاده از اسپیرال می‌توانید هم هزینه هایتان را کاهش دهید و هم در زمان صرفه جویی کنید. در واقع یکی از مهم ترین ویژگی های اسپیرال که باعث محبوبیت آن شده است همین صرفه جویی در زمان و هزینه می‌باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 17:00
جمعه
تعطیل

آدرس :

تهران، شادآباد، بهاران ۲، مجتمع کوثر، بلوک ۴۰، پلاک ۳۲۰ – ۳۲۱ – ۳۲۲

شماره تماس:

۰۹۱۲۱۴۶۳۲۷۶

۰۹۱۲۱۸۸۶۱۲۵

۰۲۱-۶۶۳۱۸۹۳۲

۰۲۱-۶۶۳۱۸۱۰۹

نقشه


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کالا تهویه می باشد