عایق الاستومری رولی صوتی

یکی از انواع مشهور و شناخته شده عایق الاستومری، عایق الاستومری صوتی می‌باشد. این عایق از فوم‌های پلاستیکی با ساختار سلول بسته ساخته شده است. یکی از ویژگی‌های عایق الاستومری صوتی پایداری و مقاومت بسیار بالای آن در برابر امواج صوتی می‌باشد. این موضوع باعث می‌شود تا این عایق به عنوان عایق الاستومری صوتی مناسب، سایر عایق‌های صوتی سنتی را تحت الشعاع قرار دهد و به محبوبیت بسیار زیادی در میان مصرف کنندگان دست یابد. عایق الاستومری صوتی به صورت پشت چسبدار نیز در بازار عرضه می‌گردد و علاوه بر مدل ساده آن می‌توان از مدل پشت چسبدار این عایق جهت سهولت در نصب و اجرای پروژه عایق کاری مورد استفاده قرار داد. استفاده از عایق الاستومری پشت چسبدار سرعت عمل را افزایش داده و باعث می‌شود تا عمل عایق کاری راحت‌تر انجام گیرد.

یکی از انواع عایق‌های الاستومری صوتی، عایق الاستومری رولی صوتی می‌باشد. این عایق به دو صورت ساده و موجدار در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد که متناسب با نوع نیاز و مکان مورد نظر می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در مورد عایق الاستومری رولی صوتی ساده و موج‌دار در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید تا اطلاعاتی کافی را در این زمینه به دست آورید و سپس با توجه به نیاز خود برای خرید هر یک از عایق‌های مورد نظر اقدام کنید.

 

کاربرد عایق الاستومری رولی صوتی ساده و موجدار

از این عایق صوتی می‌توان در سالن‌ تئاتر، سالن سینما، سالن کنفرانس، سالن آمفی تئاتر، کانال‌های گالوانیزه، استودیوهای ضبط صدا، عایق‌کاری صوتی فضای داخلی خودرو، اتاق‌های کمپرسور و دیزل ژنراتور، موتورخانه‌ها، دستگاه‌های تهویه مطبوع و داکت‌های فلزی مورد استفاده قرار داد.

 

ویژگی‌های عایق الاستومری صوتی ساده و مو‌جدار

جهت محدود کردن انتقال صدا از دیوارها، سقف، کف و سایر مکان‌ها به فضای پیرامون در مراکز صنعتی و مسکونی می‌توان از عایق الاستومری رولی صوتی ساده و موجدار استفاده کرد. سطح متخلخل و ساختار سلولی این عایق باعث شده است تا اصوات مزاحم به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کنند در نتیجه می‌توان گفت عایق الاستومری رولی صوتی نقش بسزایی را در کاهش اصوات مزاحم داشته و مانع از ورود سر و صدای ناخواسته به داخل ساختمان می‌شود.

عایق الاستومری صوتی در دو نوع ساده و مو‌جدار قابل عرضه هستند و می‌توان به دو صورت ساده و پست چسبدار آن را تهیه و خریداری کرد. و اما نکته بسیار مهمی که باید در نصب و اجرای عایق الاستومری صوتی موجدار مورد توجه قرار دهیم این است که باید سطح موج‌دار عایق در مقابل منبع ایجاد صوت قرار بگیرد در این صورت جذب صوت بصورت مناسبی انجام خواهد گرفت. در نتیجه بکارگیری درست و مناسب باعث می‌شود تا این عایق بتواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد.

اطلاعات فنی عایق الاستومری رولی صوتی

در مورد اطلاعات فنی عایق الاستومری رولی صوتی باید بگوییم که دمای کارکرد این عایق بین ۳۰ تا ۱۱۰ درجه سانتی‌گراد می‌باشد. چگالی آن بین ۴۵ تا ۷۰ کیلوگرم بر مترمربع بوده و از ضریب انتقال حرارت ۰.۰۳۲ وات بر متر درجه کلوین برخوردار است.

مزایای عایق الاستومری رولی صوتی

عمر مفید بالا، سبک بودن و انعطاف پذیری از ویژگی‌های بارز عایق الاستومری رولی صوتی ساده و موجدار می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های این عایق می‌توان به ضد آب بودن، ضد حریق بودن، مقاومت بالا در برابر اشعه ماوراء بنفش، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و پارگی اشاره کرد. نصب آسان نیز یکی دیگر از مزایای عایق الاستومری رولی صوتی ساده و موجدار بوده که به عنوان یکی از دلایل اصلی خرید این محصول و فروش بالای آن به حساب می‌آید. این عایق با ضریب انتقال حرارت پایین راه حلی مناسب برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی است.

منبع: عایق الاستومری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 17:00
جمعه
تعطیل

آدرس :

تهران، شادآباد، بهاران ۲، مجتمع کوثر، بلوک ۴۰، پلاک ۳۲۰ – ۳۲۱ – ۳۲۲

شماره تماس:

۰۹۱۲۱۴۶۳۲۷۶

۰۹۱۲۱۸۸۶۱۲۵

۰۲۱-۶۶۳۱۸۹۳۲

۰۲۱-۶۶۳۱۸۱۰۹

نقشه


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کالا تهویه می باشد